20.05.2024
Nawigacja

Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Zajeziorzu

Mini siatkówka
5 lutego 2013 roku dziewczęta reprezentowały gminę Kikół w zawodach powiatowych w Tłuchowie. Ostatecznie SP Zajeziorze zajęło 4 miejsce w powiecie ulegając takim drużynom jak SP3 w Lipnie, SP w Tłuchowie, a także SP2 w Lipnie we wszystkich meczach w stosunku 2:0. Opiekunem uczniów z Zajeziorza był nauczyciel wychowania fizycznego, p.Tomasz Małecki.

W dniu 4 lutego 2013roku w Kikole odbyły się gminne zawody w mini piłce siatkowej chłopców i dziewcząt. W kategorii chłopców zgłosiły się 3 drużyny: z Kikoła, Zajeziorza i Woli. Pierwsze miejsce zajęła SP w Kikole wygrywając dwa mecze po 2:0, drugie miejsce SP w Zajeziorzu przegrywając pierwszy mecz z SP Kikół, a pokonując SP we Woli 2:0 w setach. W kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie drużyny z Zajeziorza i Woli. W jedynym meczu SP Zajeziorze pokonało SP we Woli 2:1 w setach a w decydującym ostatnim secie 15:13 i tym sposobem dziewczyny z Zajeziorza wygrały zawody.