20.05.2024
Nawigacja

Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Zajeziorzu

Mini siatkówka 2016
Dnia 04.02.2016 r. w Tłuchowie odbyły się mistrzostwa powiatowe w mini piłce siatkowej szkół podstawowych chłopców. W turnieju wzięło udział 7 drużyn ze szkół w Tłuchowie, Krojczynie, Lipnie, Radomicach, Bobrownikach, Skępem i Zajeziorzu. Nasza drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zajeziorzu zajęła bardzo dobre `“ III miejsce, wygrywając po 2:1 w setach z SP nr 2 Lipno i SP Skępe. Zwycięzcą zawodów został gospodarz `“ drużyna ze Szkoły Podstawowej w Tłuchowie.
Opiekunem i trenerem naszych zawodników był p. Tomasz Małecki.

Dnia 14.01.2016 r. we Woli odbył się mecz o mistrzostwo gminy Kikół w mini piłce siatkowej chłopców, w którym udział wzięły szkoły z Woli i Zajeziorza. Mecz zakończył się wynikiem 2 : 1 dla SP Zajeziorza w setach: 16:25; 25:17; 15:9. Po tej wygranej nasza szkoła będzie reprezentowała gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się 04.02.2016 r. w Tłuchowie.
Opiekunem i trenerem naszych chłopców był p. Tomasz Małecki.