20.05.2024
Nawigacja

Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Zajeziorzu

Mini piłka nożna
Dnia 01.10.2013 r. na dwóch Orlikach w Bobrownikach odbył się Finał Mistrzostw Powiatowych w piłkę nożną chłopców Szkół Podstawowych. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.
Grupa 1: Bobrowniki, Skępe, Dobrzyń nad Wisłą, Chrostkowo.
Grupa 2: Zajeziorze, Tłuchowo, SP 3 Lipno, Wielgie.
Nasza drużyna ostatecznie zajęła 7 miejsce ulegając w trzech meczach po bardzo zaciętej i wyrównanej walce kolejno z Tłuchowem 0-3, SP3 Lipno 0-2 i Wielgiem 2-3. Mistrzem Powiatu została drużyna z Tłuchowa.

Dnia 25.09.2013 r. na Orliku w Kikole zostały rozegrane mistrzostwa gminy w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział 3 drużyny ze Szkół Podstawowych w Kikole, Woli i Zajeziorzu.
W kategorii dziewcząt SP z Zajeziorza zajęła 2 miejsce pokonując SP Wola 2-0 i w decydującym meczu przegrywając z SP Kikół 0-3.
Zdecydowanie lepiej poszło naszym chłopcom, którzy po bardzo zaciętych meczach zostali mistrzami Gminy Kikół i będą reprezentować ją w Mistrzostwach Powiatowych, które odbędą się w Bobrownikach.
Wyniki: Zajeziorze - Wola 2-0 i Zajeziorze - Kikół 2-1.